Aruba
flow-image

Bulut Yönetimli Ağlar: Başarının Sırrı:

Bu kaynak Aruba tarafından yayımlanmıştır

Basit, akıllı ve güvenli bir ağın üretkenliği nasıl artırdığını ve işinizde büyümeyi nasıl teşvik ettiğini keşfedin.

Bugünün dijital çağında hızlı, güvenilir bir ağ kullanıcılarınızı üretken ve müşterilerinizi memnun kılar. Çalışanlarınız mobil cihazlar, bulut tabanlı uygulamalar ve IoT gibi modern şekillerde birbirlerine bağlanabilirler ve iş birliği yapabilirler; bunun yanı sıra müşterilere hiç olmadığı kadar hızlı yanıt verebilirler. Ancak ağın mümkün olan en iyi düzeyde performans göstermesini sağlamak, özellikle sınırlı sayıda BT çalışanı ve bütçesi olan orta ölçekli işletmeler için oldukça zor olabilmektedir.

Bu e-kitap, bulut yönetimli ağların orta ölçekli işletmelere üretkenliği artırmak ve işlerinde büyümeyi teşvik etmek için nasıl basit, akıllı ve güvenli bir yöntem sunabileceğini ele almaktadır. BT personeli, çalışanlar ve müşteriler de dahil her bir kullanıcı için sezgisel ve daha tatmin edici bir ağ deneyimi sağlar. Bunların, işletmenizin IoT cihazlarını desteklemesine ve kısıtlı bir bütçeyle dahi büyümeyi hızlandırmasına nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Şimdi İndir

box-icon-download

*gerekli alanlar

Lütfen koşulları kabul edin

Bu kaynağı talep ederek kullanım koşullarımızı kabul etmiş olursunuz. Tüm veriler Gizlilik Bildirimimiz tarafından korunur. Sorularınız varsa lütfen dataprotection@headleymedia.com adresine e-posta gönderin.

İlgili kategoriler BT Yönetimi, Büyük Veri, İş Zekası (BI), Veri Depolama, BYOD, BT'nin Tüketiciye Uyarlanması, Bulut Bilişim, Uyumluluk, İçerik Yönetim Sistemleri (CMS), Veri yönetimi, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Finans ve Finans Yönetimi, Altyapı Yönetimi, Veri Merkezleri, Hizmet Düzeyi Yönetimi, İş Süreci Yönetimi, Sanallaştırma, Hizmet Yönetimi, Proje Yönetimi, İş Birliği