Amazon Web Services: AWS
flow-image

Beceri Açığını Tanımlama ve Temel Bulut Ekibi Kurma

Bu kaynak Amazon Web Services: AWS tarafından yayımlanmıştır

Kuruluşlar, büyüdükleri esnada gitgide artan bir şekilde BT alanındaki beceri açığının, başka bir deyişle en temel bulut tabanlı teknolojiler ile şirket içi BT uzmanlarının bunlardan eksiksiz şekilde yararlanabilme kapasitesi arasındaki geniş ayrımın farkına varmaktadır. Buna rağmen, şaşırtıcı bir şekilde, bu sorunun ciddiyetini tam olarak anlayan işletmelerin sayısı oldukça azdır.

Bu AWS e-kitabı, beceri açığını hızlı, ekonomik ve bütünsel bir şekilde kapamaya ilişkin rehberlik sağlamaktadır. Kitapta üç bölüm bulunmaktadır; başlangıçta beceri açığının ayırt edici özellikleri, nasıl oluştuğu ve kapatılmasının neden bu kadar zor olduğu anlatılmaktadır. Ardından Temel Bulut Ekibiniz sayesinde dönüşümü nasıl hızlandırabileceğinize odaklanılmaktadır. Gelecekteki iş yerinize hoş geldiniz.

Şimdi İndir

box-icon-download

*gerekli alanlar

Lütfen koşulları kabul edin

Bu kaynağı talep ederek kullanım koşullarımızı kabul etmiş olursunuz. Tüm veriler Gizlilik Bildirimimiz tarafından korunur. Sorularınız varsa lütfen dataprotection@headleymedia.com adresine e-posta gönderin.

İlgili kategoriler BT Yönetimi, Telekomünikasyon, Büyük Veri, İş Zekası (BI), Veri Depolama, BYOD, BT'nin Tüketiciye Uyarlanması, Bulut Bilişim, Uyumluluk, İçerik Yönetim Sistemleri (CMS), Veri yönetimi, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Finans ve Finans Yönetimi, Altyapı Yönetimi, Veri Merkezleri, Hizmet Düzeyi Yönetimi, İş Süreci Yönetimi, Sanallaştırma, Hizmet Yönetimi, Proje Yönetimi, İş Birliği, Hizmet Sağlayıcılar, Telekom Altyapısı, Telekom Yönetim Yazılımı, Telekom Düzenlemeleri, Telekom Donanımı, Telekom Yazılımı, Telekom Ağları, Telekom Sistemleri, Telekom Hizmetleri