BlackBerry
flow-image

Mobil Bir Dünya İçin Yapay Zeka Güdümlü Güvenlik

Bu kaynak BlackBerry tarafından yayımlanmıştır

BlackBerry Mobil Tehdit Koruması, mobil cihazları korumak ve kullanıcı deneyimini basitleştirmek için yapay zeka güdümlü siber güvenlikten nasıl yararlanır?

Kuruluşlar, mobil cihazlar ve özellikle bunlarda çalışan uygulamaları hedef alan ve sayıları gitgide artan kötü amaçlı saldırılar gibi büyük bir zorlukla karşı karşıyadır. Sektördeki güvenlik analistleri ise, kuruluşların kötü amaçlı kimlik avından veri sızdırmaya ve casus yazılımına kadar gitgide artan sayıdaki mobil tehditlere yanıt vermeye çok daha fazla önem vermesi gerektiği konusunda fikir birliğine varmışlardır.

Aradığınız yanıt MTD çözümleridir. Ancak, tüm çözümler aynı değildir. BlackBerry, yapay zeka ve makine öğrenimi kullanarak mobil iş gücünün üretken potansiyelini açığa çıkarmak için sıfır güven yaklaşımı ile Tak-Çalıştır özelliğinin uyarlanabilir esnekliğinin etkin gücünü barındıran benzersiz bir mobil güvenlik çözümü sunar.

Şimdi İndir

box-icon-download

*gerekli alanlar

Lütfen koşulları kabul edin

Bu kaynağı talep ederek kullanım koşullarımızı kabul etmiş olursunuz. Tüm veriler Gizlilik Bildirimimiz tarafından korunur. Sorularınız varsa lütfen dataprotection@headleymedia.com adresine e-posta gönderin.

İlgili kategoriler BT Güvenliği, Kimlik Doğrulama ve Erişim Sistemleri, BT Tehditleri ve Güvenlik Açıkları, Veri kurtarma, Veri Kaybını Önleme (DLP), Olağanüstü Durum Kurtarma, Mobil Güvenliği, E-posta Güvenliği, Güvenlik Duvarı, Günlük Yönetimi, Etkinlik Yönetimi, VPN, Kötü Amaçlı Yazılım, Uç Nokta Güvenliği, Ağ Güvenliği, Güvenlik Çözümleri, Güvenlik Yönetimi