BlackBerry
flow-image

Uzak Çalışanların Güvenli Katılımını Sağlamak İçin Yedi Strateji

Bu kaynak BlackBerry tarafından yayımlanmıştır

Kuruluşunuz, küresel bir pandemi sırasında çok sayıda uzak çalışanı güvenli bir şekilde desteklemeye hazır mı?

Güvenli bir şekilde uzak bir iş gücü oluşturabilmek için gerekli temelleri atmak, bir şirketin nüfusun çoğunun evde kalmasını gerektiren bir kriz çıkması durumunda iş operasyonlarını sürdürme becerisini olumlu etkileyebilir. Bu teknik rapor, yalnızca uzaktan çalışacak güvenli bir iş gücünü desteklemek için en iyi çözüm seçenekleri değerlendirirken, kuruluşlar için odaklanılacak temel alanlara ilişkin görüşler ve tavsiyeler sağlar.

Şimdi İndir

box-icon-download

*gerekli alanlar

Lütfen koşulları kabul edin

Bu kaynağı talep ederek kullanım koşullarımızı kabul etmiş olursunuz. Tüm veriler Gizlilik Bildirimimiz tarafından korunur. Sorularınız varsa lütfen dataprotection@headleymedia.com adresine e-posta gönderin.

İlgili kategoriler BT Güvenliği, Kimlik Doğrulama ve Erişim Sistemleri, BT Tehditleri ve Güvenlik Açıkları, Veri kurtarma, Veri Kaybını Önleme (DLP), Olağanüstü Durum Kurtarma, Mobil Güvenliği, E-posta Güvenliği, Güvenlik Duvarı, Günlük Yönetimi, Etkinlik Yönetimi, VPN, Kötü Amaçlı Yazılım, Uç Nokta Güvenliği, Ağ Güvenliği, Güvenlik Çözümleri, Güvenlik Yönetimi