Citrix
flow-image

BT Yöneticileri İçin Buluta Hazırlık Kılavuzu

Bu kaynak Citrix tarafından yayımlanmıştır

Teknoloji hızla değişmektedir. Yöneticiler için bu durum; BT bütçeleri, kısıtlamaları ve buluta hazırlık ihtiyaçları hakkında çok fazla yeni karar almak anlamına gelebilir. BT alanındaki zorluklarınız ve öncelikleriniz ile ilişkili 7 soruyu yanıtladığınızda, güvenli ve kuruluşunuzun dijital dönüşüm hedeflerine ulaşması için yeterli esneklikte bir BT stratejisini nasıl oluşturabileceğiniz konusunda size rehberlik sağlayan, kişiselleştirilmiş bir yol haritası alacaksınız.

Raporunuzda şunlar yer alacak:

  • BT karmaşıklığını daha basit hale getirmek için bir plan oluşturabilmeniz amacıyla, Gartner ve Ponemon gibi sektördeki uzmanlardan kişisel uygulamalar.
  • SaaS ve Web Uygulamalarını güvenli hale getirirken aynı zamanda kullanıcı deneyimini iyileştirmenize olanak sağlayacak stratejiler.
  • Yetenekli kişilerin ilgisini çekmeye ve bünyenizde tutmaya, kullanıcı deneyimini iyileştirmeye ve üretkenliği artırmaya yönelik ipuçları.

Şimdi İndir

box-icon-download

*gerekli alanlar

Lütfen koşulları kabul edin

Bu kaynağı talep ederek kullanım koşullarımızı kabul etmiş olursunuz. Tüm veriler Gizlilik Bildirimimiz tarafından korunur. Sorularınız varsa lütfen dataprotection@headleymedia.com adresine e-posta gönderin.

İlgili kategoriler Bulut Bilişim, Veri Merkezi, Masaüstü/Dizüstü Bilgisayar İşletim Sistemi, E-posta, BT Yönetimi, BT Güvenliği, Mobil Bilişim, , Hibrit Bulut, Kurumsal Bulut, Bulut Platformları, SaaS, Bulut Depolaması, CRM, ERP, Bulut Bilişim, Bulut Güvenliği, Bulut Uygulamaları, Bulut ERP, Bulut, Dijital dönüşüm, Büyük Veri, Veritabanları, Güvenlik Duvarı, VPN, Altyapı Yönetimi, Veri Merkezleri, Sunucu, Depolama, SDDC, Sanallaştırma, Bulut Bilişim, Analiz, Görsel Analiz, Veri Analizi, Tahmine Dayalı Analiz, Yapay Zeka, Masaüstü Sistemleri, E-posta İstemcisi, Yerleşik Sistemler, Donanım ve Çevre Birimleri, Dizüstü Bilgisayarlar, Linux, Mac OS, İşlemciler, İnce İstemciler, Güncellemeler ve Geçişler, Windows 7, Windows 8, Windows XP, Windows Server, Microsoft Office, E-posta Güvenliği, E-posta Arşivleme, E-posta Yönetim Yazılımı, E-posta Arşivleme, Belge Yönetimi, E-posta Yönetimi, E-posta Yazılımı, E-posta ile Pazarlama, Tümleşik Mesajlaşma, Microsoft Exchange, E-posta Sunucu Yazılımı, İletişim Yazılımı, E-posta Güvenliği, E-posta Tehditleri, İstenmeyen Posta, E-posta Arşivleme Yazılımı, Büyük Veri, İş Zekası (BI), Veri Depolama, BYOD, BT'nin Tüketiciye Uyarlanması, Bulut Bilişim, Uyumluluk, İçerik Yönetim Sistemleri (CMS), Veri yönetimi, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Finans ve Finans Yönetimi, Altyapı Yönetimi, Veri Merkezleri, Hizmet Düzeyi Yönetimi, İş Süreci Yönetimi, Sanallaştırma, Hizmet Yönetimi, Proje Yönetimi, İş Birliği, Kimlik Doğrulama ve Erişim Sistemleri, BT Tehditleri ve Güvenlik Açıkları, Veri kurtarma, Veri Kaybını Önleme (DLP), Olağanüstü Durum Kurtarma, Mobil Güvenliği, E-posta Güvenliği, Güvenlik Duvarı, Günlük Yönetimi, Etkinlik Yönetimi, VPN, Kötü Amaçlı Yazılım, Uç Nokta Güvenliği, Ağ Güvenliği, Güvenlik Çözümleri, Güvenlik Yönetimi, BYOD, Mobil Cihaz yönetimi (MDM), Mobilite, iOS8, Android, BT'nin Tüketiciye Uyarlanması, Mobil Bilişim, Mobilite Çözümleri, Bluetooth, BYOA, Apple, Mobil Güvenliği, Kurumsal Mobilite, Mobil Uygulamalar, LAN / WAN, Mobil Ağ, Ağ Yönetim Araçları, Ağ Güvenliği, Telekomünikasyon, VOIP, 802.11, Ses ve Veri Entegrasyonu, Kablosuz Ağlar, Wi-Fi, Kablosuz Altyapı, Bant Genişliği Yönetimi, Ağ İzleme, Microsoft Office/365, İşletim Sistemi, E-posta Arşivleme Yazılımı, Bulut Yazılımı