Dell EMC
flow-image

Hızlı Depolama, BT Dönüşümünün Önünü Açar

Bu kaynak Dell EMC tarafından yayımlanmıştır

BT Dönüşümü, 12 ay önceye kıyasla şirketlere daha da fazla hitap eder hale gelen bir kavramdır. Dijital dönüşüm ile eş anlamlı olmasa da, bu iki kavram temelde birbiriyle bağlantılıdır; zira etkin dijital dönüşüm, BT Dönüşümü olmadan gerçekleştirilemez.

BT altyapısını dönüştüren bir şirket, artık katı, manuel, çevresindekilerle uyumlu olmayan, eski teknolojilere bağımlı olmaktan kurtulur. BT operasyonel hızında, etkinliğinde, ölçeğinde ve maliyet verimliliğinde bir artış deneyimler; görevler otomatik hale getirilir, süreçler modernleştirilir ve kaynaklar özgürleştirilir.

BT düzeyindeki bu iyileştirmeler, daha geniş ölçekli bir dijital dönüşümün önünü açarak şirketin günümüzün dijital ekonomisinde hayatta kalabilmesine olanak verir. Şirket; yenilikçilik, karar alma ve hız konusunda rakiplerine üstünlük sağlar ve nihayetinde hiçbir şeyden olumsuz etkilenmeyen bir lider konumuna gelir.

Intel® tarafından geliştirilen Dell EMC çözümleri.

Şimdi İndir

box-icon-download

*gerekli alanlar

Lütfen koşulları kabul edin

Bu kaynağı talep ederek kullanım koşullarımızı kabul etmiş olursunuz. Tüm veriler Gizlilik Bildirimimiz tarafından korunur. Sorularınız varsa lütfen dataprotection@headleymedia.com adresine e-posta gönderin.

İlgili kategoriler BT Yönetimi, Büyük Veri, İş Zekası (BI), Veri Depolama, BYOD, BT'nin Tüketiciye Uyarlanması, Bulut Bilişim, Uyumluluk, İçerik Yönetim Sistemleri (CMS), Veri yönetimi, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Finans ve Finans Yönetimi, Altyapı Yönetimi, Veri Merkezleri, Hizmet Düzeyi Yönetimi, İş Süreci Yönetimi, Sanallaştırma, Hizmet Yönetimi, Proje Yönetimi, İş Birliği