flow-image
Dell EMC

Veri Sermayenizin Değerini İşinizde Başarıyı Teşvik Edecek Şekilde Kullanma

Bu kaynak Dell EMC tarafından yayımlanmıştır

pattern

Dijital çağ, modern işletmelere güç veren bir veri yayılmasının da öncüsü olmuştur. Kuruluşlar; bundan düzgün şekilde yararlandığı takdirde, verilerin, işlerinde tüm açılardan çok daha iyi sonuçlar elde etmeye ilişkin potansiyelini görebilmektedir. Farklı iş akışlarını, analizleri ve etkinlikleri desteklemek için veriler kullanılması, bunu işin değerini artıracak bir dijital varlık olan veri sermayesine dönüştürür. Bir kuruluş, hem veri kullanma şekli hem de veri teknolojilerine yatırım yapma şekli açısından bahsi geçen veri sermayesi yaklaşımını benimsediği ölçüde işlerinin başarısı üzerinde uzun vadeli etkiler sağlayabilir.

Şubat 2019'da Dell EMC ve Intel, her fırsatta veriler ve analizler kullanma ve uygulama becerisinin başarı için hızla bir ön koşul haline gelip gelmediğini değerlendirmek için Forrester Consulting ile iş birliği yapmıştır. Forrester, bahsi geçen durumu test etmek için BT alanında karar verme yetkisine sahip 516 kişi ile küresel bir anket düzenlemiştir. Anketin sonucunda, veri sermayesi süreçlerinin, örneğin daha fazla veri türünden yararlanmak, verileri güvenli bir şekilde yönetmek, verileri uygun bir şekilde idare etmek ve optimum performans için altyapıyı modernleştirmek gibi yöntemlerle daha olgun hale getirildiği şirketlerin işlerinde daha fazla olumlu sonuç elde ettiği görülmüştür.

Daha fazla bilgi edinmek için şimdi indirin!

Intel® tarafından geliştirilen Dell EMC çözümleri.

pattern

İlgili kategoriler
BT Yönetimi, Büyük Veri, İş Zekası (BI), Veri Depolama, BYOD, BT'nin Tüketiciye Uyarlanması, Bulut Bilişim, Uyumluluk, İçerik Yönetim Sistemleri (CMS), Veri yönetimi, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Finans ve Finans Yönetimi, Altyapı Yönetimi, Veri Merkezleri, Hizmet Düzeyi Yönetimi, İş Süreci Yönetimi, Sanallaştırma, Hizmet Yönetimi, Proje Yönetimi, İş Birliği

 

box-icon-download
Şimdi İndir

*gerekli alanlar

Lütfen koşulları kabul edin

Bu kaynağı talep ederek kullanım koşullarımızı kabul etmiş olursunuz. Tüm veriler Gizlilik Bildirimimiz tarafından korunur. Sorularınız varsa lütfen dataprotection@headleymedia.com adresine e-posta gönderin.