DocuSign
flow-image

BT Uzmanları İçin En İyi 8 Dijital Uygulama

Bu kaynak DocuSign tarafından yayımlanmıştır

Sektördeki uzmanlar, başarılı işletmelerin yakında tüm işlemlerini %100 oranında dijital ortama taşıyacağını öngörmektedirler. Bu konudaki en büyük zorluk ise, nasıl doğru şekilde "dijitalleşileceği" ile ilgilidir.  Birçok şirket için bu kademeli bir yolculuk olacaktır.

BusinessNewsDaily.com, CIO'ların ve ticaret odaklı teknoloji liderlerinin destekleyici birimler olmanın ötesine geçip tüm iş stratejisi ve operasyonlarının vazgeçilmez bir parçası haline geldiğini bildirmektedir. BT katma değer, iyileştirilmiş iş performansı ve daha fazla güvenlik sağlamaktadır.

En iyi uygulamalara ilişkin bu rapor, BT ekiplerinin dijital dönüşümlerinde anlamlı ilerlemeler kaydedebilecekleri sekiz önemli yöntemi açıklamaktadır.

Şimdi İndir

box-icon-download

*gerekli alanlar

Lütfen koşulları kabul edin

Bu kaynağı talep ederek kullanım koşullarımızı kabul etmiş olursunuz. Tüm veriler Gizlilik Bildirimimiz tarafından korunur. Sorularınız varsa lütfen dataprotection@headleymedia.com adresine e-posta gönderin.

İlgili kategoriler Mobil Bilişim, BYOD, Mobil Cihaz yönetimi (MDM), Mobilite, iOS8, Android, BT'nin Tüketiciye Uyarlanması, Mobil Bilişim, Mobilite Çözümleri, Bluetooth, BYOA, Apple, Mobil Güvenliği, Kurumsal Mobilite, Mobil Uygulamalar