Intel
flow-image

Etkileşimli Kiosklar, Ziyaretçi Yönetimini Dönüştürüyor

Bu kaynak Intel tarafından yayımlanmıştır

Marketlerdeki ödeme noktalarından yemek siparişlerine, dünya gitgide artan bir şekilde self servis yaklaşımını benimsemektedir. Yapılan bir çalışmaya göre, müşterilerin %75'i self servis seçeneklerinin rahat olduğunu ve %67'si de şirket temsilcisi ile konuşmak yerine işlerini kendileri halletmeyi tercih ettiklerini belirtmektedir.

İşletmeler de bundan fayda görebilir. Self servis kiosklar; ziyaretçilerin takibi, veri toplanması, sıkışıklığın azaltılması ve müşteri hizmetlerinin iyileştirilmesi gibi çeşitli şekillerde operasyonları geliştirebilir.

Etkileşimli kiosklar 40 yılı aşkın bir süredir piyasada olsa da teknoloji gelişmiştir ve kioskların kullanım kapsamları da iyileştirilmiştir. Günümüzde, bu kiosklar kurumsal şirketlerde önemli görevleri otomatik ve modern hale getirerek büyük fark yaratmaktadır.

Şimdi İndir

box-icon-download

*gerekli alanlar

Lütfen koşulları kabul edin

Bu kaynağı talep ederek kullanım koşullarımızı kabul etmiş olursunuz. Tüm veriler Gizlilik Bildirimimiz tarafından korunur. Sorularınız varsa lütfen dataprotection@headleymedia.com adresine e-posta gönderin.

İlgili kategoriler E-posta, Donanım, BT Yönetimi, Mobil Bilişim, E-posta Güvenliği, E-posta Arşivleme, E-posta Yönetim Yazılımı, E-posta Arşivleme, Belge Yönetimi, E-posta Yönetimi, E-posta Yazılımı, E-posta ile Pazarlama, Tümleşik Mesajlaşma, Microsoft Exchange, E-posta Sunucu Yazılımı, İletişim Yazılımı, E-posta Güvenliği, E-posta Tehditleri, İstenmeyen Posta, E-posta Arşivleme Yazılımı, Mobil Cihazlar, BYOD, Sunucu, Depolama, Ağ Donanımı, Veri Depolama, Veri Merkezleri, Blade Sunucular, Depolama Alanı Ağı (SAN), Büyük Veri, İş Zekası (BI), Veri Depolama, BYOD, BT'nin Tüketiciye Uyarlanması, Bulut Bilişim, Uyumluluk, İçerik Yönetim Sistemleri (CMS), Veri yönetimi, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Finans ve Finans Yönetimi, Altyapı Yönetimi, Veri Merkezleri, Hizmet Düzeyi Yönetimi, İş Süreci Yönetimi, Sanallaştırma, Hizmet Yönetimi, Proje Yönetimi, İş Birliği, BYOD, Mobil Cihaz yönetimi (MDM), Mobilite, iOS8, Android, BT'nin Tüketiciye Uyarlanması, Mobil Bilişim, Mobilite Çözümleri, Bluetooth, BYOA, Apple, Mobil Güvenliği, Kurumsal Mobilite, Mobil Uygulamalar