Kaspersky
flow-image

Yazılımın Ölümü

Bu kaynak Kaspersky tarafından yayımlanmıştır

SaaS uyarlaması o kadar yaygınlaşmıştır ki, Gartner, Inc; bir kuruluşun geniş SaaS çözümleri portföyü ile olan etkileşimini betimlemek için ‘SaaS-scape’ (SaaS Kaçışı) ifadesini kullanmaktadır. SaaS-scape kavramı, toplu SaaS uyarlamasının etkileri, riskleri, zorlukları ve fırsatları etrafında stratejik düşünmeyi biçimlendirmek için uzun süredir ihtiyaç duyulan çabanın bir parçasıdır.

SaaS çözümlerinin edindiği sağlam pozisyona rağmen, bazı işletmeler hala BT yatırımlarını korumak ve güvence altına almak için SaaS olmayan çözümler kullanmaktadır. Oysa, geniş değer ve performans ölçütleri göz önüne alındığına siber güvenliğin SaaS'a yanıtı olan SECaaS, çok daha etkili bir iş çıkaracaktır.

Bu raporda, Hizmet Olarak Güvenlik (SECaaS) yaklaşımının faydalarına genel bir bakış sunulurken webden erişilen aboneliğe ilişkin siber güvenlik çözümü kullanılmasının işletmeler için açık ve kapsamlı faydalar sağladığı vurgulanmaktadır.

Şimdi İndir

box-icon-download

*gerekli alanlar

Lütfen koşulları kabul edin

Bu kaynağı talep ederek kullanım koşullarımızı kabul etmiş olursunuz. Tüm veriler Gizlilik Bildirimimiz tarafından korunur. Sorularınız varsa lütfen dataprotection@headleymedia.com adresine e-posta gönderin.

İlgili kategoriler Yazılım, Uygulamalar, İşletim Sistemleri, CRM, SaaS, Veritabanları, Belge Yönetimi, Kurumsal Yazılım, Sistem Geliştirme Araçları, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Grup Yazılımı, İş Akışı Yazılımı, İş Birliği Yazılımı, Açık Kaynak, Üretkenlik Yazılımı, SD WAN, Yazılım Tanımlı Ağ, Son Kullanıcı Deneyimi, AlOps, ITSM, DevOps, Makine Öğrenimi, Makine Verileri, Veri Otomasyonu, AIM