Kaspersky
flow-image

The Forrester Wave™: Uç Nokta Güvenliği Paketleri

Bu kaynak Kaspersky tarafından yayımlanmıştır

Eski teknolojiler güncelliğini ve etkinliğini yitirirken, iyileştirilmiş davranışsal koruma hangi sağlayıcıların ekip liderliği yapacağını söyleyecektir. Satıcılar, birden fazla işletim sisteminde risk temelli güvenlik politikaları ile birleştirilmiş şekilde güçlü davranışsal koruma sağlayabilirler, kendilerini müşterilerine başarılı ve güçlü bir uç nokta savunması sağlayacak şekilde ön cephelerde konumlandırabilirler.

Güvenlik alanındaki liderler, tipik kötü amaçlı yazılımların da ötesindeki gelişmiş, çok aşamalı saldırılarla gitgide daha da karmaşık hale gelen uç nokta ortamları konusunda endişelenmektedir.

Uç nokta güvenliği paketleri, artık kullanıcı etkileşimleri, açıklardan yararlanan zincirler ve komut dosyası temelli saldırılar dahil birden fazla aşama içeren hedefli tehditlere karşı koruma sağlama görevini hiç olmadığı kadar fazla oranda üstlenmeye başlamıştır.

En son Forrester Wave Uç Nokta Güvenliği Paketleri raporunun ücretsiz bir kopyasını buradan indirin!

Şimdi İndir

box-icon-download

*gerekli alanlar

Lütfen koşulları kabul edin

Bu kaynağı talep ederek kullanım koşullarımızı kabul etmiş olursunuz. Tüm veriler Gizlilik Bildirimimiz tarafından korunur. Sorularınız varsa lütfen dataprotection@headleymedia.com adresine e-posta gönderin.

İlgili kategoriler BT Güvenliği, Kimlik Doğrulama ve Erişim Sistemleri, BT Tehditleri ve Güvenlik Açıkları, Veri kurtarma, Veri Kaybını Önleme (DLP), Olağanüstü Durum Kurtarma, Mobil Güvenliği, E-posta Güvenliği, Güvenlik Duvarı, Günlük Yönetimi, Etkinlik Yönetimi, VPN, Kötü Amaçlı Yazılım, Uç Nokta Güvenliği, Ağ Güvenliği, Güvenlik Çözümleri, Güvenlik Yönetimi