Oracle
flow-image

Bilgisayarlar İnsanları Öğrendiğinde

Bu kaynak Oracle tarafından yayımlanmıştır

Onlarca yıldır denklem aynıdır: Bilgisayarlar bizi daha üretken kılmış ancak biz de onları nasıl kullanacağımızı öğrenirken zaman harcamışızdır. Tabii ki bu süreç zaman içinde daha kolay hale gelmiştir, ancak hala bizim onları öğrenmemiz gerekmekte ve tersi durum geçerli olmamaktadır.

Yukarıda ifade edilen durum yerine bilgisayarlara insanlarla nasıl konuşacaklarını öğreterek, verimlilik ve üretkenlik konusunda oldukça önemli kazanımlar elde etmenin eşiğindeyiz.

Daha fazla bilgi edinmek için şimdi indirin!

Şimdi İndir

box-icon-download

*gerekli alanlar

Lütfen koşulları kabul edin

Bu kaynağı talep ederek kullanım koşullarımızı kabul etmiş olursunuz. Tüm veriler Gizlilik Bildirimimiz tarafından korunur. Sorularınız varsa lütfen dataprotection@headleymedia.com adresine e-posta gönderin.

İlgili kategoriler BT Yönetimi, Büyük Veri, İş Zekası (BI), Veri Depolama, BYOD, BT'nin Tüketiciye Uyarlanması, Bulut Bilişim, Uyumluluk, İçerik Yönetim Sistemleri (CMS), Veri yönetimi, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Finans ve Finans Yönetimi, Altyapı Yönetimi, Veri Merkezleri, Hizmet Düzeyi Yönetimi, İş Süreci Yönetimi, Sanallaştırma, Hizmet Yönetimi, Proje Yönetimi, İş Birliği