Proofpoint
flow-image

Son Kullanıcıyı Koruma

Bu kaynak Proofpoint tarafından yayımlanmıştır

Güvenlik açıklarını, saldırıları ve ayrıcalığı yönetmeye insan odaklı bir yaklaşım. Kuruluşlar siber güvenliğe gitgide daha fazla yatırım yapmakta, ancak karşılığını daha az almaktadır. Saldırılar olmaya devam etmektedir. Hassas bilgiler yanlış kişilerin eline düşmektedir. Veri ihlalleri sürekli gündemimizdedir.

Artık düşünce şeklimizi tamamen değiştirme zamanı. Geleneksel siber güvenlik modelleri daha eski bir çağ için geliştirilmişti; en yaygın güvenlik modeli ise çevre birimlerini kilitlemek ve tehditlerle iş işten geçtikten sonra ilgilenmekti. Bu yaklaşım o zaman dahi nadiren işe yarıyordu, şimdi ise geçerliliğini tamamen yitirdi.

Bunun nedeni, saldırganların en büyük hedefinin teknolojiler değil insanlar olmasıdır. En büyük riskle karşı karşıya kalan da yine insanlardır. Tehdit ortamındaki bu değişiklik, taze bir bakış açısı ve yeni bir strateji gerektirmektedir. Bunlar, eski çevre birimleri yerine insanları korumaya odaklanmalıdır.

Daha fazla bilgi edinmek için şimdi indirin!

Şimdi İndir

box-icon-download

*gerekli alanlar

Lütfen koşulları kabul edin

Bu kaynağı talep ederek kullanım koşullarımızı kabul etmiş olursunuz. Tüm veriler Gizlilik Bildirimimiz tarafından korunur. Sorularınız varsa lütfen dataprotection@headleymedia.com adresine e-posta gönderin.

İlgili kategoriler Depolama, Yedeklemeler, Kapasite Planlama, Sürekli Veri Koruması, Veri Kopyalama, Veri Depolama, Veri Senkronizasyonu, Disk Yedeklemeleri, Disk Depolama Sistemleri, Fiber Kanal, NAS, RAID, Uzaktan Yedeklemeler, SAN, Depolama Mimarileri, Depolama En İyi Uygulamaları, Depolama Konsolidasyonu, Depolama Denetleyicileri, Depolama Cihazları, Depolama Donanımı, Depolama Yönetimi, Depolama Yönetim Yazılımı, Depolama Hizmet Sağlayıcıları, Depolama Sistemleri, Depolama Sanallaştırma, Bant Yedeklemeleri