Qlik®
flow-image

Heyecanın Ötesine Geçin: Analizde Yapay Zekadan Nasıl Gerçek Değer Alabiliriz?

Bu kaynak Qlik® tarafından yayımlanmıştır

Yapay Zeka, gitgide artan bir şekilde kullandığımız ürünlerde ve katıldığımız etkinliklerde, iş yeri uygulamalarımızdan müşteri deneyimlerimize kadar kendini göstermeye başlamıştır. Beklentiler yüksektir. Verilen sözler abartılıdır. Ancak oldukça büyük bir potansiyel de vardır. Ne yazık ki günümüzdeki gerçeklik bu kadar görkemli değildir. Tipik “kara kutu” yaklaşımları ile sık sık hayal kırıklığı yaşanmaktadır.

Ancak böyle olması gerekmez; en azından veri analizi alanında...

Analizde başarılı bir yapay zekanın sırrı nedir? Artırılmış Zeka; başka bir deyişle zaman ve görüş arasındaki açıklığı azaltmak, yeni ve beklenmeyen keşifleri açığa çıkarmak ve tüm görevlerdeki, tüm beceri düzeylerindeki kullanıcılar için veri okur-yazarlığını teşvik etmek amacıyla makine zekasının ve insan sezgisinin en iyi yönlerini getiren bir yaklaşım.

Heyecanın Ötesine Geçin: "Analizde Yapay Zekadan Nasıl Gerçek Değer Alabiliriz?" e-kitabını indirerek şunları öğrenebilirsiniz:

  • Yapay Zeka konusundaki heyecan günümüzün gerçekliğini nasıl geride bırakıyor?
  • Artırılmış Zeka yaklaşımının değeri
  • Analizde yapay zeka değerlendirilirken göz önünde bulundurulması gereken ana hususlar

Şimdi İndir

box-icon-download

*gerekli alanlar

Lütfen koşulları kabul edin

Bu kaynağı talep ederek kullanım koşullarımızı kabul etmiş olursunuz. Tüm veriler Gizlilik Bildirimimiz tarafından korunur. Sorularınız varsa lütfen dataprotection@headleymedia.com adresine e-posta gönderin.

İlgili kategoriler BT Yönetimi, Büyük Veri, İş Zekası (BI), Veri Depolama, BYOD, BT'nin Tüketiciye Uyarlanması, Bulut Bilişim, Uyumluluk, İçerik Yönetim Sistemleri (CMS), Veri yönetimi, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Finans ve Finans Yönetimi, Altyapı Yönetimi, Veri Merkezleri, Hizmet Düzeyi Yönetimi, İş Süreci Yönetimi, Sanallaştırma, Hizmet Yönetimi, Proje Yönetimi, İş Birliği