Salesforce
flow-image

Temel Kılavuzlar: Bağlı Sigortacılar Oluşturma

Bu kaynak Salesforce tarafından yayımlanmıştır

Genel sigorta sağlayıcıları herkes için nasıl sorunsuz dijital deneyimler sağlayabilir? Bu esnada müşteri çağı için nasıl dönüşüme uğrayabilir?

Dijital değişim gitgide hızlanmaktadır. Herkesin ve her şeyin bağlı olduğu, daha akıllı bir dünya yaratmaktadır: Mobil ve sosyal teknoloji, bulut ve Nesnelerin İnterneti bağlantıları ile yakında milyarlarca cihazı, sensörü, süreci ve kişiyi bağlı hale getirecektir.

Sigortacılar, artık dijital dönüşümün isteğe bağlı bir şey olmadığının farkındadırlar. Dijital dönüşüm; verimliliği dönüştürerek, geliri artırarak ve yıkıcı tehditlerin etkisini azaltarak geleceğe hazır olmanın anahtarı haline gelmiştir.

Yakında eyleme geçmezseniz, geride kalmanız olasıdır. Peki nereden başlayacaksınız?

Daha fazla bilgi edinmek için şimdi indirin!

Şimdi İndir

box-icon-download

*gerekli alanlar

Lütfen koşulları kabul edin

Bu kaynağı talep ederek kullanım koşullarımızı kabul etmiş olursunuz. Tüm veriler Gizlilik Bildirimimiz tarafından korunur. Sorularınız varsa lütfen dataprotection@headleymedia.com adresine e-posta gönderin.

İlgili kategoriler BT Yönetimi, Büyük Veri, İş Zekası (BI), Veri Depolama, BYOD, BT'nin Tüketiciye Uyarlanması, Bulut Bilişim, Uyumluluk, İçerik Yönetim Sistemleri (CMS), Veri yönetimi, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Finans ve Finans Yönetimi, Altyapı Yönetimi, Veri Merkezleri, Hizmet Düzeyi Yönetimi, İş Süreci Yönetimi, Sanallaştırma, Hizmet Yönetimi, Proje Yönetimi, İş Birliği