Salesforce
flow-image

Etik Yapay Zeka: Yöneticiler İçin Hızlı Başlangıç Kılavuzu

Bu kaynak Salesforce tarafından yayımlanmıştır

Yapay Zeka (AI), yani belirli türde insan özelliklerini taklit edebilen makineler düşüncesi yüzyıllardır mevcut olsa da, bu düşüncenin bilim kurgu aşamasından çıkıp bir gerçekliğe evrilmesi yalnızca birkaç on yıl önce gerçekleşmiştir.

Peki bu, işletme liderleri için ne anlama gelmektedir? Basitçe anlatmak gerekirse, yapay zekanın potansiyelini hem kuruluşları optimize etmek hem de dönüştürmek için açığa çıkarmak istiyorsak, yönetmemiz gereken sorunların, karşılaşma ihtimalimiz olan risklerin ve diğer tarafta yatan fırsatların bilincinde olmamız gerekir.

Şimdi İndir

box-icon-download

*gerekli alanlar

Lütfen koşulları kabul edin

Bu kaynağı talep ederek kullanım koşullarımızı kabul etmiş olursunuz. Tüm veriler Gizlilik Bildirimimiz tarafından korunur. Sorularınız varsa lütfen dataprotection@headleymedia.com adresine e-posta gönderin.

İlgili kategoriler BT Yönetimi, Büyük Veri, İş Zekası (BI), Veri Depolama, BYOD, BT'nin Tüketiciye Uyarlanması, Bulut Bilişim, Uyumluluk, İçerik Yönetim Sistemleri (CMS), Veri yönetimi, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Finans ve Finans Yönetimi, Altyapı Yönetimi, Veri Merkezleri, Hizmet Düzeyi Yönetimi, İş Süreci Yönetimi, Sanallaştırma, Hizmet Yönetimi, Proje Yönetimi, İş Birliği