Slack
flow-image

İş Birliği Platformu Seçme: Her BT Liderinin Sorması Gereken 8 Soru

Bu kaynak Slack tarafından yayımlanmıştır

Yazılımlar her iş alanını dönüştürmüştür.

E-posta, konferans ve sohbet uygulamaları ile atılan ilk adımlardan, iş birliğinin önemli ölçüde ilerleme gösterdiği zamanlara geldik. Bize yardımcı olacak çok daha fazla uygulama mevcut olsa da, işimiz de hiç olmadığı kadar parçalı ve sürtüşmeli hale gelmiştir. Ayrıca iş dünyasında da işler tıkanıp durmaktadır.

İşte bu kılavuz bunlarla ilgilidir; her gün yaptığımız ortak etkinlikleri modern, otomatik ve hızlı hale getirmeye yardımcı olacak bir iş birliği merkezi seçmemizde bize destek olmak için tasarlanmıştır.

Bir BT lideri olarak, bu değişikliğe öncülük etmek ve tüm işletmedeki işleri iyileştirmek için benzersiz bir konumdasınız.

Şimdi İndir

box-icon-download

*gerekli alanlar

Lütfen koşulları kabul edin

Bu kaynağı talep ederek kullanım koşullarımızı kabul etmiş olursunuz. Tüm veriler Gizlilik Bildirimimiz tarafından korunur. Sorularınız varsa lütfen dataprotection@headleymedia.com adresine e-posta gönderin.

İlgili kategoriler Bulut Bilişim, Hibrit Bulut, Kurumsal Bulut, Bulut Platformları, SaaS, Bulut Depolaması, CRM, ERP, Bulut Bilişim, Bulut Güvenliği, Bulut Uygulamaları, Bulut ERP, Bulut, Dijital dönüşüm