Tenable
flow-image

En Büyük Risk Teşkil Eden Güvenlik Açıklarına Odaklanma

Bu kaynak Tenable tarafından yayımlanmıştır

Siber güvenlik alanında ne kadar uzun süredir bulunduğunuzdan bağımsız olarak, güvenlik açığı yönetiminin siber riskleri belirlemekte ve azaltmakta kritik öneme sahip olduğunu bilirsiniz. Peki bunun nedeni nedir?

Her büyük siber saldırının arkasında, ele alınmamış bir güvenlik açığı bulunmaktadır.

Bugünün BT ortamı sürekli değişmektedir. Dijital dönüşümün etkilediği dünyamız artık kodlarla yazılmakta, yeni teknolojiler, platformlar ve cihazlarla dolmaktadır. Bulut, IoT, mobil, web uygulamaları gibi ortamları düşünün; endüstriyel ekipmanlar bile bu karmaşık ortama bağlanır.

Devamlı olarak farklı türde varlıklar kuruluşa girer ve kuruluştan çıkar. Bunun da ötesinde, bunların bazıları yalnızca birkaç saniye veya dakika süren, oldukça kısa ömürlü varlıklardır.

Daha fazla bilgi edinmek için bu raporu şimdi indirin.

Şimdi İndir

box-icon-download

*gerekli alanlar

Lütfen koşulları kabul edin

Bu kaynağı talep ederek kullanım koşullarımızı kabul etmiş olursunuz. Tüm veriler Gizlilik Bildirimimiz tarafından korunur. Sorularınız varsa lütfen dataprotection@headleymedia.com adresine e-posta gönderin.

İlgili kategoriler BT Güvenliği, Kimlik Doğrulama ve Erişim Sistemleri, BT Tehditleri ve Güvenlik Açıkları, Veri kurtarma, Veri Kaybını Önleme (DLP), Olağanüstü Durum Kurtarma, Mobil Güvenliği, E-posta Güvenliği, Güvenlik Duvarı, Günlük Yönetimi, Etkinlik Yönetimi, VPN, Kötü Amaçlı Yazılım, Uç Nokta Güvenliği, Ağ Güvenliği, Güvenlik Çözümleri, Güvenlik Yönetimi