Microchip
flow-image

BlueSky™ Performans İzleme

Bu kaynak Microchip tarafından yayımlanmıştır

Bu belge BlueSky™ Performans İzlemenin GNSS Gözlemlerini izlemek ve havadan canlı GNSS sinyallerini tanımlayarak GNSS alımının daha iyi korunması ve güvenliği için sinyal görünürlüğü sağlamak üzere nasıl bir çözüm sunduğunu açıklar.

Kritik altyapı sektörleri, güvenlik açısından kritik operasyonlarını desteklemek ve GNSS PNT'nin son derece yüksek konum ve zamanlama doğruluğu yoluyla önemli kapasite ve verimlilik iyileştirmeleri sağlamak için GNSS kaynaklı konum, navigasyon ve zaman (PNT) kullanımını yaygın bir şekilde benimsemiştir.  Doğruluk önemli ve bu gelişimi teşvik eden birincil faktör olsa da PNT hizmetlerinin kullanılabilirliği, bütünlüğü ve sürekliliği, bu sistemlerin ve kullanıcılarının emniyetini ve güvenliğini sağlamak için çok önemlidir.  GNSS'nin bozulması veya manipülasyonu (ör. sıkışma veya yanıltma, kasıtlı veya kasıtlı olmayan), kritik altyapı işlemlerini doğrudan etkileyebilir ve kamu güvenliğini de tehlikeye atma olasılığına sahiptir.  Bu belge, GNSS görünürlüğünün, Kesin PNT çerçevesi sağlamak üzere daha yüksek güvenlik ve dayanıklılık oluşturmanın nasıl ayrılmaz bir parçası olabildiğini açıklar.

BlueSky Performans İzleme'yi şimdi indirin!

Şimdi İndir

box-icon-download

*gerekli alanlar

Lütfen koşulları kabul edin

Bu kaynağı talep ederek kullanım koşullarımızı kabul etmiş olursunuz. Tüm veriler Gizlilik Bildirimimiz tarafından korunur. Sorularınız varsa lütfen dataprotection@headleymedia.com adresine e-posta gönderin.

İlgili kategoriler Yazılım, ERP, Veri Merkezleri, Ağ Güvenliği, Bluetooth, Uygulamalar