Barracuda
flow-image

Şu Anda bilmeniz Gereken 13 E-posta Tehdidi Türü

Bu kaynak Barracuda tarafından yayımlanmıştır

Bir siber saldırı; doğasına, kapsamına ve önem derecesine bağlı olarak işletmenizi birçok şekilde etkileyebilir. Günümüzün çok hızlı bir şekilde dönüşen ortamında, geleneksel e-posta güvenliği çözümleri işletmeler için yeterli korumayı artık sağlayamamaktadır. 

Tüm bunlara ek olarak, artık ağlara sızma ve zarar verme amacıyla kimlik sahtekarlığı, sosyal mühendislik ve dolandırıcılık gibi arka kapı tekniklerini kullanarak savunma araçlarını atlatmakta başarılı olan gelişmiş e-posta tehditlerine karşı da savunma geliştirmeniz gerekmektedir. 

Bu E-kitap, riskleri ve işletmeler üzerindeki etkileri de dahil olmak üzere en yaygın e-posta tehditlerine ve makine öğrenimi ile API tabanlı gelen kutusu savunma tekniklerinin e-posta ağ geçidindeki boşlukları nasıl ele aldığı ve saldırılara karşı toplam e-posta koruması sağlanmasına yardımcı olacağına detaylı bir bakış sunmaktadır.

Şimdi İndir

box-icon-download

*gerekli alanlar

Lütfen koşulları kabul edin

Bu kaynağı talep ederek kullanım koşullarımızı kabul etmiş olursunuz. Tüm veriler Gizlilik Bildirimimiz tarafından korunur. Sorularınız varsa lütfen dataprotection@headleymedia.com adresine e-posta gönderin.

İlgili kategoriler ERP, AIM, SAN