Equinix
flow-image

5G Düzeni Değiştiriyor, Geç Kalmayın. Altyapınız Hazır mı?

Bu kaynak Equinix tarafından yayımlanmıştır

Gelişmiş 5G kullanımı için ölçeklendirme yapılmadan önce altyapıda temel bir değişiklik gerekir. Ağ sağlayıcıları 5G'nin tam işlevselliğine hazırlanırken, müşterilerine talep üzerine iş açısından kritik hizmetleri verimli ve uygun maliyetli bir şekilde sunmak amacıyla stratejik ortaklıkları ve mevcut varlıkları kullanarak rekabet avantajı elde etmek için geçici adımlar atabilir.

Daha fazla bant genişliği, daha düşük gecikme süresi ve daha yüksek kapasite. Tam 5G işlevselliğinin temelini oluşturmak için mevcut altyapınızı hızlı bir şekilde nasıl geliştireceğinizi öğrenin.

Şimdi İndir

box-icon-download

*gerekli alanlar

Lütfen koşulları kabul edin

Bu kaynağı talep ederek kullanım koşullarımızı kabul etmiş olursunuz. Tüm veriler Gizlilik Bildirimimiz tarafından korunur. Sorularınız varsa lütfen dataprotection@headleymedia.com adresine e-posta gönderin.

İlgili kategoriler Veri Merkezi, ERP, Büyük Veri, Veritabanları, Güvenlik Duvarı, VPN, Altyapı Yönetimi, Veri Merkezleri, Sunucu, Depolama, SDDC, Sanallaştırma, Bulut Bilişim, Analiz, Görsel Analiz, Veri Analizi, Tahmine Dayalı Analiz, Yapay Zeka