Aruba
flow-image

Aruba, Kenardan Buluta Güvenlik, Güvenli kenar mimarisini benimseme ve WAN dönüşümünü sağlar

Bu kaynak Aruba tarafından yayımlanmıştır

Uzaktan çalışanlar ve çok sayıdaki yeni IoT cihazı ile gerçekleşen Kenar mimarideki büyüme, iş süreçlerine uyum sağlanması, görünürlük ve güvenlik konularında eşsiz zorluklar yarattı. Aynı zamanda, uygulamaların buluta taşınmaya devam etmesi, eski ağlar bulut odaklı bir dünyayı barındıracak şekilde tasarlanmadığından dolayı, ağ planlamasına ve ilgili güvenlik gereksinimlerine yaklaşım şeklimizi değiştirdi. Ağ karmaşıklığı ve tehditler artmaya devam ederken kurumlar; yeni cihazlar, kullanıcılar ve şubelerin bulunduğu Kenar katmanındaki önemli uygulamaları ve kritik verileri en yüksek düzeyde korumanın yanı sıra performans ve kullanılabilirlik gerektiren bulutta güvenlik ve uyumluluğun ele alınmasını sağlamak amacıyla bütünsel, uçtan uca bir yaklaşıma ihtiyaç duyuyor.

Şimdi İndir

box-icon-download

*gerekli alanlar

Lütfen koşulları kabul edin

Bu kaynağı talep ederek kullanım koşullarımızı kabul etmiş olursunuz. Tüm veriler Gizlilik Bildirimimiz tarafından korunur. Sorularınız varsa lütfen dataprotection@headleymedia.com adresine e-posta gönderin.

İlgili kategoriler , Yazılım, SaaS, ERP, Bulut, Dijital dönüşüm, Güvenlik Duvarı, VPN, Yapay Zeka, Dizüstü Bilgisayarlar, Güvenlik Duvarı, VPN, Ağ Güvenliği, Güvenlik Çözümleri, Mobilite, Ağ Güvenliği, Wi-Fi, Kablosuz Altyapı, Uygulamalar, SaaS, Makine Öğrenimi